Запрошуємо на Новорічну ніч до Греції!!!

Тільки в цю магічну ніч і тільки для вас оживуть легенди, струшуючи пил тисячоліть. Тільки в одну мить майбутнє стане теперішнім, і ім'я йому  "Подорож в 2014".

Святкування нового 2014 року відбудеться у місті Салоніки, в розкішному залі “GRAND DE LUX»

Кожен гість стане активним співучасником новорічного свята, що залучає до яскравого калейдоскопу танців, пісень, веселощів, гумору та сюрпризів.

Вас чекає святкова розважальна програма з виступами відомих грецьких співаків та хореографічного колективу, велика кількість грецьких традиційних страв, смачне грецьке вино, подарунки та весела компанія!                   

Маленькі ж гості зможуть прийняти участь в цікавих святкових заходах, які будуть організовані спеціально для них та під наглядом кваліфікованих аніматорів.

Нікому не доведеться нудьгувати, тому що вас чекає справжнє новорічне свято по-грецьки, що обіцяє бути яскравим та незабутнє.

Приєднуйтесь!

Вартість програми: Дорослий 100 євро, діти до 12 років 50 євро

До вартості входить: розважальна музикальна програма, святкова новорічна вечеря з напоями (вино та шампанське, охолоджуючі напої в необмеженій кількості), груповий трансфер на комфортабельному автобусі з готелю міста Салоніки

до розважального центру «Grand Deluxe» та назад.

Проживання в готелі міста Салоніки з 31.12.13  540 євро за людину, 5 ночей, з дворазовим харчуванням, включаючи авіа переліт!!!

Кількість місць обмежена!

За додатковою інформацією прохання звертатися до менеджері.