Скільки існує людей, стільки і видів відпочинку. Хтось любить екстрим, для когось краще гір можуть бути тільки гори ... А хтось їде до моря. Море ... це особливе місце, де все приходить в рівновагу, очищаються думки, чудесним чином йдуть напруга, турботи та неприємності. Вас умиротворить теплі морські обійми, заспокоїть і зніме тягар з душі тихий шелест хвиль на березі, приголублять і розслаблять сонячні промені. Кожен морський курорт - це середа зі своєю особливою атмосферою.

Вибір того чи іншого напряму залежить від того, як саме ви віддаєте перевагу відпочивати.

Є курорти, де вам запропонують розкіш 5-зіркових готелів, різні SPA-процедури та морські прогулянки на шикарних яхтах та катамаранах.

Інші курорти спеціалізуються на спокійному сімейному відпочинку: золоті пляжі, спілкування з природою, купання в океані, риболовля.

Треті пропонують тихий відокремлений відпочинок на лоні природи: затишні бухти, нелякані птиці, кришталево-прозора вода - справжній «баунті-рай» для закоханих.

Мандрівникам, які ведуть активний спосіб життя, люблять дайвінг, віндсерфінг і парасейлінг, катання на водних лижах і кайтах, співробітники компанії «Сторінки Світу» підберуть цікаві пропозиції.

А якщо до всього цього додати найчистіші пляжі, безмежні морські простори, вітер, хвилі і соковиті фарби буйної тропічної рослинності, прекрасний сервіс і смачну їжу, то ви подаруєте собі і дорогому вам людині незабутні враження про романтичному відпочинку, щасливі спогади про який будуть зігрівати вас довгими зимовими вечорами.

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.

Підписатися на RSS - Відпочинок на морі